Обяви 0 За нас Контакти
Дава под Наем 2-СТАЕН
град Бургас, Изгрев
850 €
1 662.46 лв.

(12.14 €, 23.74 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 12:47 на 11 май, 2026 год.
Обявата е посетена 4 пъти.
Площ:
70 m2
Етаж:
10-ти от 12
Газ:
НЕ
ТEЦ:
НЕ

Описание на имота:

Открийте мястото, където ще се чувствате у дома от първия момент.

Агенция за недвижими имоти Титан Пропъртис предлага на Вашето внимание Двустаен апартамент в ж.к Изгрев.

Самата сграда разполага с много удобства- магазин ' Лидъл', ДМ, перилен магазин, мебелен магазин и др.
Намира се в близост до мол ' Гранд Плаза', автобусна спирка, Технополис, парк и др.

Ситуиран е на 10-ти жилищен етаж от общо 12 с асансьор.

Имота разполага с жилищна площ 70 кв.м, разгърната в следното разпределение: входно антре, баня и тоалетна , спалня , хол с кухненски бокс, тераса.

Жилището се предлага напълно обзаведено и оборудвано с висок клас мебели и уреди.

Настилка: ламинат , теракот
Изложение:Север
Строителство: ново

'С нас, вашето търсене на имот завършва с усмивка.'

За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон ( Telegram, Viber, Whatsapp) или да ни изпратите данните си чрез формата за запитване на сайта. Реф. номер: 2224281
Особености
Асансьор
Обзаведен
За контакт:
0878908556
Агенция:
ТИТАН ПРОПЪРТИС РЕНТ-ИЗТОК
0878908556
ТИТАН ПРОПЪРТИС РЕНТ-ИЗТОК logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2022 г.
titanrent.imot.bg
Адрес:
област Бургас, гр. Бургас, ж.к Славейков бл. 110
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Дава под Наем 2-СТАЕН
град Бургас, Изгрев
Обява: 2c177849285317234

850 €
1 662.46 лв.
История на цената
(12.14 €, 23.74 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Бургас, Изгрев

Допълнителни данни за имотите в района и сравнение с други райони

Покажи

Период

и 5 месеца

* Средните цени са определени чрез медианна стойност