Обяви 0 За нас Контакти
Дава под Наем 2-СТАЕН
град Бургас, Изгрев
550 €
1 075.71 лв.

(7.97 €, 15.59 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 11:18 на 12 май, 2026 год.
Обявата е посетена 40 пъти.
Площ:
69 m2
Етаж:
5-ти от 12
Газ:
НЕ
ТEЦ:
НЕ

Описание на имота:

Открийте мястото, където ще се чувствате у дома от първия момент.

Агенция за недвижими имоти Титан Пропъртис предлага на Вашето внимание Двустаен апартамент в ж.к Изгрев.

Намира се в непосредствена близост до мол ' Гранд Плаза', автобусна спирка, Технополис и др.
Самата сграда разполага с магазини - Лидъл, ДМ, за мебели, домашни потреби и др.

Ситуиран е на 5-ти жилищен етаж от общо 12 с асансьор.

Имота разполага с жилищна площ 69 кв.м, разгърната в следното разпределение: входно антре, хол с бокс кухня, спалня, баня с тоалетна и тераса.

Жилището се предлага напълно обзаведено и оборудвано с всичко необходимо за едно домакинство.

'С нас, вашето търсене на имот завършва с усмивка.'

За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон ( Telegram, Viber, Whatsapp) или да ни изпратите данните си чрез формата за запитване на сайта. Реф. номер: 2224355
Особености
Обзаведен
Климатик
За контакт:
0878908556
Агенция:
ТИТАН ПРОПЪРТИС РЕНТ-ИЗТОК
0878908556
ТИТАН ПРОПЪРТИС РЕНТ-ИЗТОК logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2022 г.
titanrent.imot.bg
Адрес:
област Бургас, гр. Бургас, ж.к Славейков бл. 110
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Дава под Наем 2-СТАЕН
град Бургас, Изгрев
Обява: 2c177857389738469

550 €
1 075.71 лв.
История на цената
(7.97 €, 15.59 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Бургас, Изгрев

Допълнителни данни за имотите в района и сравнение с други райони

Покажи

Период

и 5 месеца

* Средните цени са определени чрез медианна стойност